Nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni trenerzy i trenerki oraz specjaliści i specjalistki w swoich dziedzinach, motywujący do działania.

Ze względu na pracę w trybie hybrydowym zalecamy kontakt mailowy.

Michał Tragarz

szef działu

Od 2008 roku w Centrum Edukacji Obywatelskiej zajmuje się programami wspierającymi samorządność uczniowską i szkolną demokrację („Szkoła demokracji”), koordynował również projekty realizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Gruzji oraz Sejm Dzieci i Młodzieży w latach 2010-2015.

22 333 44 55 wew. 220

Anna Mitura

koordynatorka, Ochotnicy warszawscy, Oby Młodzież

Koordynatorka programów edukacyjnych, mentorka i trenerka, związana z Centrum Edukacji Obywatelskiej od 2014 roku. Współautorka publikacji opracowanych dla programów Młody Obywatel, Młodzi w Akcji oraz Oby Młodzież. Uczestniczka międzynarodowych projektów doskonalenia nauczycieli w Tanzanii i Peru.

22 622 32 39 wew. 210

Magdalena Świderska

koordynatorka, Europejski Uniwersytet Latający

Ekonomistka i psycholożka. Ma za sobą doświadczenie pracy w biznesie, a także jako psycholog w szkole z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Od 11 lat zajmuje się edukacją obywatelską, ekonomiczną i europejską jako mentorka, trenerka i koordynatorka programów edukacyjnych współpracując w tym zakresie z różnymi organizacjami i instytucjami.

Monika Prus-Głaszczka

szefowa zespołu Szkoła demokracji

Animatorka działań społecznych, certyfikowana coach (Collegium Civitas) i trenerka (STOP), pedagożka (Akademia Pedagogiki Specjalnej). Od 10 lat pracuje w Centrum Edukacji Obywatelskiej, zajmuje się programami skoncentrowanymi na doskonaleniu pracy nauczycieli i dyrektorów szkół oraz angażowaniu uczniów w działania społeczności szkolnej i lokalnej.

22 333 44 55 wew. 209

Urszula Borkowska

koordynatorka, Szkoła demokracji

W Centrum Edukacji Obywatelskiej od 2018 roku. Koordynatorka programu „Szkoła Demokracji” wspierającego rozwój samorządności uczniowskiej oraz pierwszej edycji „Pozarządownika szkolnego”. Trenerka (STOP), mentorka („Samorządy mają moc”). Antropolożka kulturowa (Uniwersytet Warszawski). Prywatnie miłośniczka muzyki.

22 622 32 39 wew. 214

Paulina Pękalska

koordynatorka, Młodzi Przedsiębiorczy w szkołach branżowych

W Centrum Edukacji Obywatelskiej od 2019 roku. Koordynatorka programów ,,Fizyka-Pasja-Społeczeństwo” oraz ,,Olsztyńscy Ochotnicy”. W CEO zajmuje się również mentoringiem oraz działalnością gospodarczą, czyli organizowaniem płatnych szkoleń. Z wykształcenia i zamiłowania ekonomistka.

22 333 44 55 wew. 215

Judyta Ziętkowska

szefowa zespołu, Młodzi w akcji+

Od 2010 roku w Centrum Edukacji Obywatelskiej zajmuje się programami angażującymi młodzież w działania na rzecz najbliższej okolicy i z zakresu edukacji wyborczej. Jest autorką i współautorką kursów internetowych, publikacji, scenariuszy zajęć i innych materiałów edukacyjnych.

22 622 32 39 wew. 220

Magdalena Domańska

koordynatorka, Młodzi w akcji+

Współkoordynuje program Młodzi w Akcji+, w którym wspiera uczennice i uczniów z całej Polski w tworzeniu lokalnych projektów społecznych. Koordynuje również program Democratic Innovations in Youth Work, którego celem jest stworzenie materiałów dla nauczycieli i trenerów promujących rozwiązania demokratyczne w pracy z młodzieżą.

22 622 32 39 wew. 219

Marta Drabińska

koordynatorka, Młodzi w akcji+

Trenerka, koordynatorka, autorka materiałów edukacyjnych i scenariuszy zajęć dot. pracy metodą projektu, wolontariatu, współpracy, komunikacji. W CEO współtworzy program „Młodzi w Akcji+”. Pasjonatka musicali, wychowania przez zabawę i gier planszowych.

22 622 32 39 wew. 219

Dominika Strzelecka

koordynatorka, Civic up! Academy, Pozarządownik szkolny

Od października 2020 r. w Centrum Edukacji Obywatelskiej jest asystentką koordynatorów. Studentka Europeistyki- integracji europejskiej. Prywatnie zajmuje się fotografią.

22 333 44 55 wew. 220

Agnieszka Serwadczak

koordynatorka, Szkoła demokracji

W CEO od listopada 2021, koordynuje program Szkoła demokracji. Doświadczona w zakresie koordynacji projektów w organizacjach pozarządowych.

Iga Karasińska

asystentka, szkolenia płatne

W CEO od września 2021 roku. Koordynuje szkolenia płatne oraz odpowiedzialna za redagowanie strony Angażuj Obywatelsko.

Barbara Brukner

asystentka, Młodzi w akcji+

Barbara wspomaga asystencko program Młodzi w akcji+. W CEO od grudnia 2021 roku. Studiuje europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim.